BEZPŁATNE SZKOLENIE DLA NGO O KOMUNIKACJI I PROMOCJI

Pomorska Sieć Centrów Organizacji Pozarządowych wraz z Fundacją Pokolenia zapraszają na bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowych. Zajęcia są organizowane w Tczewie w Fundacji Pokolenia, przy ulicy Obrońców Westerplatte 6. Organizatorzy zapewniają materiały oraz poczęstunek w trakcie zajęć.

„Komunikacja w działaniach społecznych: opowieść, strategia, narzędzia”

TCZEW, Fundacja Pokolenia, start o 9:00

Jak mówić o swoich działaniach i nie bać się opowiadać o sukcesach? Czy działania społeczne to coś co da się „sprzedać”? Jak zaplanować działania w social mediach i z jakich narzędzi korzystać tworząc treści?

Zapraszamy na sprint przez płotki, które trzeba przeskoczyć, żeby mówić o sobie innym. Zaczniemy od odpowiedzi na pytania dotyczące Waszych działań i celów, żeby potem zaplanować miesiąc z materiałami w social mediach. Opowiemy także o tym jak korzystać z darmowego oprogramowania do montażu wideo i tworzenia grafiki.

W programie:
– mapowanie sukcesów i mocnych stron organizacji,
– tworzenie przykładowych komunikatów,
– kalendarz działań: Facebook, Instagram, LinkedIN,
– narzędzia: Canva, CapCut, ChatGPT.

Ale… to nie tylko teoria! Weź ze sobą smartfon, tablet czy laptopa – przydadzą się do zajęć praktycznych 🙂

POBIERZ OPIS I RAMOWY PROGRAM SZKOLENIA 21.10.2023

Na zajęcia zapraszamy przede wszystkim organizacje z powiatu tczewskiego, malborskiego i nowodworskiego.

UWAGA: Liczba miejsc na poszczególne szkolenia jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo udziału mają uczestnicy i uczestniczki projektu OWES Dobra Robota (istnieje możliwość dołączenia do projektu przy okazji szkolenia – szczegóły w formularzu zgłoszeniowym on-line, więcej informacji o projekcie na dobrarobota.org). Na zajęcia zapraszamy po 1 osobie z danej organizacji (w uzasadnionych przypadkach można zgłosić maks. 2 osoby z podmiotu)!

Zapisy na szkolenia odbywają się przez formularz on-line.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: biuro@fundacjapokolenia.pl, tel. 791 939 395.

Osoba prowadząca zajęcia:

Spotkanie poprowadzi Filip Jędruch. Dziennikarz radiowy i specjalista ds. komunikacji oraz nowych technologii w organizacjach pozarządowych. Związany z Programem Sektor 3.0 (FRSI i PAFW), gdzie działał jako Koordynator ogólnopolskiej Sieci Mobilnych Doradców, obecnie jest redaktorem bloga i prowadzącym podcasty. Fan opowiadania historii, lokalny animator kultury.

Szkolenie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Pomorskiego.
Wydarzenie realizowane na zlecenie Pomorskiej Sieci Centrów Organizacji Pozarządowych.