BEZPŁATNE SZKOLENIA DLA NGO Współpraca organizacji z samorządem

Pomorska Sieć Centrów Organizacji Pozarządowych wraz z Fundacją Pokolenia zapraszają na bezpłatne szkolenia dla organizacji pozarządowych. Zajęcia są organizowane w Tczewie w Fundacji Pokolenia, przy ulicy Obrońców Westerplatte 6.

Organizatorzy zapewniają materiały oraz poczęstunek w trakcie zajęć.

TERMINY I TEMATY ZAJĘĆ:

29.11. (środa) godz. 9:00-16:00 Współpraca organizacji z samorządem + zlecanie zadań publicznych (konkursy ofert i tryb 19a)

POBIERZ RAMOWY PROGRAM SZKOLENIA 29.11.2023

03.12. (niedziela) godz. 9:30-16:00 Współpraca organizacji z samorządem + zlecanie zadań publicznych (konkursy ofert i tryb 19a)

POBIERZ RAMOWY PROGRAM SZKOLENIA 03.12.2023

Na zajęcia zapraszamy przede wszystkim organizacje z powiatu tczewskiego, malborskiego i nowodworskiego.

UWAGA: Liczba miejsc na poszczególne szkolenia jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo udziału mają uczestnicy i uczestniczki projektu OWES Dobra Robota (istnieje możliwość dołączenia do projektu przy okazji szkolenia – szczegóły w formularzu zgłoszeniowym on-line, więcej informacji o projekcie na dobrarobota.org). Na zajęcia zapraszamy po 1 osobie z danej organizacji (w uzasadnionych przypadkach można zgłosić maks. 2 osoby z podmiotu)!

Zapisy na szkolenia odbywają się przez formularz on-line.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: biuro@fundacjapokolenia.pl, tel. 791 939 395.

Osoba prowadząca zajęcia:

Artur Rajkowski – Prezes Fundacji Pokolenia, Specjalista ds. programów grantowych i Doradca ds. NGO. Współtwórca Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY. Uczestnik Szkoły Doradców Lokalnych Fimango FRSO i certyfikowany doradca formalno-prawny organizacji pozarządowych. Absolwent Polsko-Angielskiej Szkoły Trenerów Instytutu Edukacji Społecznej we Wrocławiu. Trener i doradca mechanizmów współpracy JST-NGO przy Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce. Oceniający wnioski o dofinansowanie, m.in. w ramach otwartych konkursów ofert. Realizator zadań publicznych, w tym z wykorzystaniem trybu 19a i mechanizmu regrantingu, współfinansowanych ze środków samorządów gminnych, powiatowych i regionalnego oraz administracji centralnej. Rozliczający dotacje samorządowe i unijne.

Szkolenie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Pomorskiego.
Wydarzenie realizowane na zlecenie Pomorskiej Sieci Centrów Organizacji Pozarządowych.