Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach online!

Fanpage w organizacji pozarządowej 8.12.2022 godz. 17
Na szkoleniu dowiesz się:
– Czym jest budowanie kontentu i społeczności na fb.
– Jak stworzyć bazę pomysłów na posty i jak je planować, żeby nie wiało nudą.
– Czym jest algorytm na fb i jak się z nim zaprzyjaźnić by budować zasięgi, które przełożą się na moją społeczność.
– Wydarzenia – jak je promować by przekładało się to na ilość uczestników.
– Praktyczne ćwiczenia na własnym fanpagu

Dobre praktyki biznesowe w NGO 14.12.2022 godz. 17
Czy biznes i organizacje pozarządowe mają ze sobą coś wspólnego?
Czy warto wykorzystywać to co działa w biznesie w organizacjach pozarządowych?
Podczas tego spotkania zajmiemy się sposobami na lepszą organizację czasu działań, rozróżnieniem rzeczy pilnych od ważnych, priorytetami w działaniu i podziałem obowiązków przy projektach czy działaniach statutowych.

Prowadząca: Dorota Bury – Przewodnik i mentor w komunikacji, Licencjonowany trener Structogramu®, trener rozwoju osobistego.
Jej głównym zainteresowaniem jest szeroko pojęta komunikacja w kontekście relacji z samym sobą, komunikacji z klientem, czy komunikacji wewnątrz zespołu oraz radzenie sobie ze stresem wykorzystując metodę uważności. Łączy teorię z praktyką gdyż swoje umiejętności zdobywała pracując w różnych korporacjach, pracując z klientem bezpośrednio jak i zarządzając personelem na stanowiskach kierowniczych czy zarządzając 27 sklepami jako kierownik mikroregionu. Jest też trenerem mentalnym prowadzącym sportowców i też mentalnym wsparciem w długofalowym projekcie skutecznej utraty wagi opartej na 3
filarach sportowym, dietetycznym i mentalnym. Swoją wiedzę trenerską zdobyła na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej na kierunku Akademia Trenera oraz na licznych szkoleniach dodatkowych z różnych umiejętności m.in. u Anthony Robbinsa, Mateusza Grzesiaka, Mariusza Szuby. Autorka wielu artykułów o tematyce biznesowo- rozwojowej. Jej artykuły ukazywały się w lokalnych gazetach jak i magazynach takich jak Sygnał czy Szkoła. Organizatorka i współorganizatorka wielu imprez dla miasta i jego mieszkańców, działa w Stowarzyszeniu Pozytywni. Od niedawna w Studio 83-200 prowadzi swój autorski program Benestrofy
Kobiet. Mieszka w Starogardzie Gdańskim, kocha tańczyć i doświadczać życia. Jej ulubiony cytat to:
„Niech zależy Ci na czymś tak bardzo, by coś w związku z tym zrobić.”

Udział w obu szkoleniach jest bezpłatny.

Projekt „Pozarządowy survival- jak przetrwać (i się rozwijać) w pozarządowym świecie – system wspierania 3 sektora w województwie pomorskim przez Pomorską Sieć COP został dofinansowany ze środków Samorządu Województwa Pomorskiego.

Link do zapisów:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScy9xmgpKRQxZVHvOehVBinR4DeAi36Gs71K3LsFM9jqMGZ8A/viewform?usp=sf_link